Mega výprodej v prodejně v Třinci! Sleva 80 - 90%! Vše musí pryč do 22.6. V ostatních prodejnách sleva 50% na vše! Platí do vyprodání.

Jak vybrat obývací stěnu?

Pokud zařizujete obývací pokoj, nejspíše jako první vybíráte sedací soupravu. A když už máte na čem sedět, tak přeci nebudete zírat do zdi. Pravděpodobně se ze své sedačky rádi podíváme na televizi. Na tu by vám sice stačil jen televizní stolek, ale většinou potřebujete ještě další díly nábytku, aby byl váš obývací prostor plně funkční. Někomu stačí pár poliček na knížky nebo cédéčka, jiní rádi vystaví svou sbírku skla nebo porcelánu. Jiní ale potřebují v obývacím pokoji daleko více úložného prostoru jednoduše proto, protože jinde v bytě na to již místo není. Naše nabídka je dost široká pro všechny, a to nejen z pohledu stylu, ale také finančních možností. Ať už máte rádi klasiku, minimalistický styl nebo extravaganci, jistě vyberete ty pravé kousky nábytku, které budou vašemu interiéru slušet.

 

 

Celkově by obývací stěna měla ladit ke zbytku vybavení. Jistě není vhodné kombinovat moderní sedačku s příliš zdobenou nebo starožitně se tvářící obývací stěnou. Pokud máte většinu úložného prostoru vyřešeného v jiných místnostech, měli byste se pokusit vybrat takový nábytek, který nezahltí celou stěnu od podlahy po strop. Z praktických důvodů je také lepší, když je vše pěkně schované za dveřmi skříněk a nemusíme oprašovat všechny naše nashromážděné poklady. 

 

Datum30.09.2019 20:48:01
Kontakty
HELCEL Nábytek s. r. o.
Topolová 770
735 42 Horní Těrlicko
Na vaše dotazy odpovídáme a objednávky vyřizujeme v době: Pondělí - Pátek 7:00 - 17:00 h.
KAMENNÉ PRODEJNY
HELCEL Nábytek nabízí snadný a bezpečný nákup
  • Nabídka 90ti tisíc originálních produktů za TOP ceny
  • Okamžitá expedice nábytku z našeho distribučního centra
  • Tradice od roku 1991 (1,3 milionů spokojených zákazníků v CZ a SK)
  • Zázemí kamenných prodejen
  • Zajistíme dovoz, výnos i montáž nábytku
Odkaz na produkt konkurence:
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace
Můj účet