Výprodej v kamenných prodejnách! Na vystavené zboží nyní dostanete slevu 50%! Platí do vyprodání.

Množstevní slevy/individuální projekty

Vybavujete hotel, restauraci nebo máte projekt, kde budete potřebovat větší množství nábytku? Kontaktujte nás a vytvoříme Vám cenovou nabídku na míru!

Naše nabídka vyniká mnoha konkrétními výhodami, které vás přesvědčí, že jsme tím pravým partnerem pro vaše potřeby. Zde je několik důvodů, proč si vybrat právě nás:

  1. Odborné doporučení: Naši odborníci vám poskytnou individuální a fundované rady při výběru vybavení. Díky našim znalostem a zkušenostem vám pomůžeme vybrat to nejvhodnější, co vaše prostorové řešení potřebuje.

  2. Množstevní slevy: Chceme, abyste měli nejen kvalitní vybavení, ale i skvělou cenu. S našimi atraktivními množstevními slevami budete moci plánovat své projekty efektivněji a ušetříte.

  3. Doprava na míru: Zajistíme pohodlnou dopravu a doručení vašich zakoupených produktů tam, kde je potřebujete. Vaše vybavení bude v bezpečných rukou a dorazí včas.

  4. Profesionální montáž: Nechte naše zkušené týmy postarat se o montáž. Vaše nábytkové kusy budou správně a pečlivě sestaveny, takže se můžete plně soustředit na jiné důležité záležitosti.

  5. Široký sortiment: V případě, že hledáte něco speciálního, co není součástí naší běžné nabídky, nezoufejte. Jsme schopni zajistit i produkty na míru, abychom splnili vaše individuální požadavky.

Zkrátka, jsme tady, abychom vám usnadnili proces nákupu, doručení a montáže vašeho vybavení. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se můžete spolehnout, že u nás najdete to nejlepší řešení pro vaše projekty.

Pošlete nám Vaší představu na info@nabytek-helcel.cz nebo rovnou zavolejte +420 595 530 400. 
Rádi se Vám budeme věnovat. 

 
Kontakty
HELCEL Nábytek s. r. o.
Topolová 770
735 42 Horní Těrlicko
Na vaše dotazy odpovídáme a objednávky vyřizujeme v době: Pondělí - Pátek 7:00 - 17:00 h.
KAMENNÉ PRODEJNY
HELCEL Nábytek nabízí snadný a bezpečný nákup
  • Nabídka 90ti tisíc originálních produktů za TOP ceny
  • Okamžitá expedice nábytku z našeho distribučního centra
  • Tradice od roku 1991 (1,3 milionů spokojených zákazníků v CZ a SK)
  • Zázemí kamenných prodejen
  • Zajistíme dovoz, výnos i montáž nábytku
Odkaz na produkt konkurence:
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace
Můj účet