Mega výprodej v prodejně v Třinci! Sleva 80 - 90%! Vše musí pryč do 22.6. V ostatních prodejnách sleva 50% na vše! Platí do vyprodání.

Montáže

Vítejte u naší nabídky služby montáží! Pokud si chcete užít svůj nový nábytek bez starostí, přenechte montáž našim odborníkům. Montujeme rychle, efektivně a profesionálně. Navíc Vám doručíme již smontovaný nábytek a zajistíme bezproblémový výnos až do bytu.

Je důležité poznamenat, že montáž může být zakoupena pouze v kombinaci se službou výnosu. Nabízíme ji u produktů, které umožňují přepravu již smontovaného zboží. Pokud máte zájem o montáž u produktu, kde tato služba není dostupná, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám naceníme cenu montáže individuálně.

Po dokončení objednávky, Vás zdvořile požádáme o zaplacení zálohy ve výši ceny služby. Rádi Vás informujeme, že si ponecháváme právo odmítnout službu montáže z kapacitních nebo jiných provozních důvodů.

Díky našim odborníkům se budete moci těšit z nového nábytku bez starostí. Kontaktujte nás pro více informací nebo si službu montáže objednejte přímo na našem e-shopu.

Kontakty
HELCEL Nábytek s. r. o.
Topolová 770
735 42 Horní Těrlicko
Na vaše dotazy odpovídáme a objednávky vyřizujeme v době: Pondělí - Pátek 7:00 - 17:00 h.
KAMENNÉ PRODEJNY
HELCEL Nábytek nabízí snadný a bezpečný nákup
  • Nabídka 90ti tisíc originálních produktů za TOP ceny
  • Okamžitá expedice nábytku z našeho distribučního centra
  • Tradice od roku 1991 (1,3 milionů spokojených zákazníků v CZ a SK)
  • Zázemí kamenných prodejen
  • Zajistíme dovoz, výnos i montáž nábytku
Odkaz na produkt konkurence:
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace
Můj účet