Mega výprodej v prodejně v Třinci! Sleva 80 - 90%! Vše musí pryč do 22.6. V ostatních prodejnách sleva 50% na vše! Platí do vyprodání.

Regály: ano či ne?

Jistě se najde spousta z nás, kteří chceme mít některé své poklady hezky vystavené na odiv. Pokud si kladně zodpovíme na otázku, zda jsme ochotni tyto otevřené úložné plochy opečovávat, tak aby vypadaly stále reprezentativně, můžeme přistoupit k výběru nějakého vhodného kousku do naší domácnosti. Regály, jak jim budeme v tomto textu říkat, nejčastěji slouží k ukládání knih, časopisů, fotek a dekoračních předmětů. Nejčastějším umístěním tohoto kusu nábytku bývá obývací pokoj, proto bychom měli vybírat takový regál, který bude ladit se zbytkem vybavení. Regálem můžeme doplnit osamocený televizní stolek a získat tak potřebnou odkládací plochu. Samostatně stojící regál může velmi dobře sloužit k oddělení jednotlivých prostorů v bytě podobně jako paravan. Vždy by však měl být regál dostatečně zajištěný proti převrhnutí. Obzvlášť malé děti, jej často v nestřeženém okamžiku mohou využít jako prolézačku. 

Pokud nemá regál zadní stěnu a je tedy viditelná zeď, můžeme si pohrát s barvami a stěnu za regálem vymalovat tak, aby byla k regálu kontrastní. Před pořízením regálu bychom se měli ujistit, že nám vyhovuje jeho rozměr a výška mezi jednotlivými policemi. Regál, do kterého se nám nevejde to, na co jej máme určený, nám bude jen zbytečně zabírat místo. 

Datum30.09.2019 20:41:34
Kontakty
HELCEL Nábytek s. r. o.
Topolová 770
735 42 Horní Těrlicko
Na vaše dotazy odpovídáme a objednávky vyřizujeme v době: Pondělí - Pátek 7:00 - 17:00 h.
KAMENNÉ PRODEJNY
HELCEL Nábytek nabízí snadný a bezpečný nákup
  • Nabídka 90ti tisíc originálních produktů za TOP ceny
  • Okamžitá expedice nábytku z našeho distribučního centra
  • Tradice od roku 1991 (1,3 milionů spokojených zákazníků v CZ a SK)
  • Zázemí kamenných prodejen
  • Zajistíme dovoz, výnos i montáž nábytku
Odkaz na produkt konkurence:
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace
Můj účet