Mega výprodej v prodejně v Třinci! Sleva 80 - 90%! Vše musí pryč do 22.6. V ostatních prodejnách sleva 50% na vše! Platí do vyprodání.

Křeslo či lenoška na dokonalý odpočinek?

Pokud máte v obývacím pokoji nebo třeba ložnici dostatek místa, pořiďte si zajímavé křeslo či lenošku, které nejen že budou stylově vypadat, ale zajistí vám příjemné místo k odpočinku. Ideální je křeslo nebo lenošku umístit poblíž okna, ať máte dostatek přirozeného světla ke čtení. Některá křesla nabízí i možnost polohování a tak se můžete, až vám začnou padat víčka, naklopit do polohy ležmo. 

Vhodné je křeslo postavit na kobereček, doplnit jej odkládacím stolkem a lampou. Potom bude váš soukromý koutek působit útulněji a komfortněji. Barvu můžete zvolit kontrastní k ostatnímu nábytku, aby tento solitér opravdu vynikl. Při vybírání toho vhodného parťáka pro odpočinek, byste jich měli určitě pár vyzkoušet na vlastní kůži a zjistit jaký tvar, velikost či funkce vám vyhovují. Každý má jinou tělesnou stavbu a jiné potřeby, proto neexistuje universální návod, jak správně vybrat.

Datum30.09.2019 20:20:05
Kontakty
HELCEL Nábytek s. r. o.
Topolová 770
735 42 Horní Těrlicko
Na vaše dotazy odpovídáme a objednávky vyřizujeme v době: Pondělí - Pátek 7:00 - 17:00 h.
KAMENNÉ PRODEJNY
HELCEL Nábytek nabízí snadný a bezpečný nákup
  • Nabídka 90ti tisíc originálních produktů za TOP ceny
  • Okamžitá expedice nábytku z našeho distribučního centra
  • Tradice od roku 1991 (1,3 milionů spokojených zákazníků v CZ a SK)
  • Zázemí kamenných prodejen
  • Zajistíme dovoz, výnos i montáž nábytku
Odkaz na produkt konkurence:
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace
Můj účet