Pozor! Od 10.5. pro vás znovu otevíráme všechny kamenné prodejny. V provozu jsou dle běžné otevírací doby. Děkujeme za přízeň.

Křeslo či lenoška?

Pokud máme v obývacím pokoji nebo třeba ložnici dostatek místa, můžeme zde umístit zajímavé křeslo či lenošku, které nejen budou stylově vypadat, ale zajistí nám příjemné místo k odpočinku. Ideální je křeslo nebo lenošku umístit poblíž okna, ať máme dostatek přirozeného světla ke čtení. Některá křesla nabízí i možnost polohování a tak se můžeme, až nám začnou padat víčka, naklopit do polohy ležmo. 

Vhodné je křeslo postavit na kobereček, doplnit jej odkládacím stolkem a lampou. Potom bude tento náš soukromý koutek působit útulněji a komfortněji. Barvu můžeme klidně zvolit kontrastní k ostatnímu nábytku, aby tento solitér opravdu vynikl. Při vybírání toho vhodného parťáka pro odpočinek, bychom jich měli určitě pár vyzkoušet na vlastní kůži a zjistit jaký tvar, velikost či funkce nám vyhovují. Každý máme jinou tělesnou stavbu a jiné potřeby, proto neexistuje universální návod, jak správně vybrat.

Datum30.09.2019 20:20:05
Spolupráce
Nákup na splátky přes Home Credit
Splátková kalkulačka
Kontakty
HELCEL Nábytek s. r. o.
Topolová 770
735 42 Horní Těrlicko
Na vaše dotazy odpovídáme a objednávky vyřizujeme v době: Pondělí - Pátek 7:00 - 16:00 h.
Zpracování dat
Schovat
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace
Můj účet