Mega výprodej v prodejně v Třinci! Sleva 80 - 90%! Vše musí pryč do 22.6. V ostatních prodejnách sleva 50% na vše! Platí do vyprodání.

Jak vybrat obývací nábytek?

Trendem posledních let je šetření prostoru v bytě a vzdušné provedení obývacího nábytku. Dalším trendem jsou veliké televize, pro které je nutné v moderních obývacích stěnách počítat s místem. S tímto se samozřejmě ve výrobě nábytku počítá a my Vám tak můžeme představit nabídku nejmodernějších obývacích stěn. Myslíme však také na klasiku a máme tak v nabídce spoustu klasických elegentních obývacích pokojů.

Rozdělení obývacích stěn:

 • Moderní obývací stěny - Moderní byt nepřekypuje nábytkem, ale volí svěží a jednoduché provedení. Základem je Tv stolek na velkou televizi, který je základním kamenem každé obývací stěny. K tomu se přidružují nezbytné police a nejčastěji také stojací či závěsné vitríny. Toto je momentálně nejmodernější trend obývacích pokojů. Nezbytnou součástí je často také LED osvětlení skleněných polic, které dodá Vašemu pokoji punc vyjímečnosti a luxusu. 

  Příkladem může být např. obývací stěna Alza, která v sobě skrývá jednoduché tvary, velký prostor pro TV, moderní bílou barvu, nezbytne LED osvětlení a v neposlední řadě skvělou cenu 3 953Kč. 
     

 • Sektorové obývací stěny - Chcete mít originální pokoj úplně podle svých představ? Poté se nabízí kategorie sektorového nábytku, kdy si můžete z jednotlivých elementů poskládat vlastní sestavu. Tady se nebojte popustit uzdu své fantazii a vytvořte si byt svých snů. Výhodou je také možnost kdykoliv přeskládat obývací pokoj, který by Vás třeba časem mohl začít nudit. 

  Příkladem moderního bytového systému je bytový systém Ordia, kdy si můžete vybrat z celkem 17-ti elementů a 5-ti barev. Vybrat si můžete z různých typů Tv stolků, polic nebo skříní. Co říkáte, nelíbil by se Vám takový nový pokoj? Máme k němu také sedací soupravu Ordia
     

 • Stylové obývací stěny - tuto kategorii doporučujeme pokud hledáte něco elegantního pro svůj domov. At už jste konzervativní, popř. milujte klasiku a vybavujete si byt např. v rustikálním stylu, je tato kategorie stvořena pro Vás. 

  Jako příklad volíme obývací stěnu GA13, která splnuje všechny aspekty stylové a elegantní obývací stěny. Tento nábytek zakryje celou Vaší stěnu a obklopí Vás spoustou odkládacího místa pro vystavení všelijakých předmětů a dostatkem úložných prostor. 

 

Jakou vybrat nábytek:

Bytoví architekti se snaží o co možná největší propojení celého bytu, kdy by jednotlivé pokoje mělo navazovat svým stylem na sebe. Jednoznačně nejoblíbenější bary jsou: bílá, černá, dub sonoma, ořech, wenge nebo švestka. Toto jsou základní barvy moderního nábytku, které se často spolu kombinují nebo doplnují nějakou další barvou. 

Při volbě barevného provedení u obývací stěny byste měli zvážit některá fakta. 

 • Jakou máte doma podlahu - Pokud je podlaha tmavší, tak byste měli volit obývací stěnu světlejšího vzhledu. V opačném případě určitě u světlé podlahy doporučujeme spíše obývací stěnu tmavší, aby nábytek vyniknul.

 • Jakými barvami máte vymalovaný obývací pokoj - S podlahou souvisí i výběr barvy na stěnách obývacího pokoje. Dbát by se mělo na souhru barev v prostoru. Obývací stěna by neměla být podlahou a malbou stěn potlačena, ale naopak. Tyto dvě veličiny by měly pomoci obývací stěně ve vašem pokoji vyniknout a zúročit tak její originální design.

 • Jak velký prostor máte přichystaný pro obývací stěnu - Malému prostoru nebude svědčit mohutný obývací nábytek v šířce celé obývací stěny. Určitě byste měli volit menší systém skládající se jen z několika prvků.  Velké obývací stěny vyniknou a budou mít dostatek místa ve velkých prostorách. 

Nemusíte se bát kombinace kontrastů a podle toho také doladit bytové doplnky ve vašem pokoji. Pro ilustraci přikládáme pár fotografií, kde byly elegantně skloubeny kontrasty. 

 • Kombinace bílé s černým leskem. Všimněte si, jak zdánlivě nesourodé barvy mohou utvořit krásný celek. LED osvětlení je jen třešinkou na dortu. 
      
  (Obývací stěna Ogol II - 8 499Kč)                           (Obývací stěna Gono - 8 999Kč) 

 • A co takhle dekro dub sonoma? Mometnálně nejoblíbenější dekor, který rozzáří Vás byt a zároven mu dodá nádech přírody. I zde doporučujeme LED osvětlení. 
       
  (Obývací stěna Tiego - 4 499Kč)                            (Obývací stěna Venezia - 5 999Kč) 

Datum03.04.2015 16:03:27
Kontakty
HELCEL Nábytek s. r. o.
Topolová 770
735 42 Horní Těrlicko
Na vaše dotazy odpovídáme a objednávky vyřizujeme v době: Pondělí - Pátek 7:00 - 17:00 h.
KAMENNÉ PRODEJNY
HELCEL Nábytek nabízí snadný a bezpečný nákup
 • Nabídka 90ti tisíc originálních produktů za TOP ceny
 • Okamžitá expedice nábytku z našeho distribučního centra
 • Tradice od roku 1991 (1,3 milionů spokojených zákazníků v CZ a SK)
 • Zázemí kamenných prodejen
 • Zajistíme dovoz, výnos i montáž nábytku
Odkaz na produkt konkurence:
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace
Můj účet