Mega výprodej v prodejně v Třinci! Sleva 80 - 90%! Vše musí pryč do 22.6. V ostatních prodejnách sleva 50% na vše! Platí do vyprodání.

Jak vybrat konferenční stůl?

Konferenční stůl začínáme vybírat tehdy, když už máme doma nebo alespoň víme, jak bude vypadat naše sedací souprava. Bez sedačky těžko zvolíme ten správný rozměr. Ideální je, když z každého místa na sedačce dosáhneme pohodlně na stůl. Takto si stanovíme, jaký by náš stolek měl mít rozměr. Pokud máme velkou sedací soupravu, můžeme místo jednoho velkého stolku pořídit sadu dvou, které se dají do sebe zasouvat a my si tak vytvoříme tolik místa, kolik zrovna budeme potřebovat. Tvar a materiál bychom také měli přizpůsobit obyvatelům bytu. Pokud jsou v domácnosti malé děti, není vhodný stůl se skleněnou deskou a ostrými rohy. Můžeme tak zvolit stolek kulatý, oválný nebo jen se zaoblenými rohy. Pro starší osoby jsou praktičtější konferenční stolky, které svou výškou odpovídají výšce sedací plochy anebo jsou ještě vyšší než sedačka. Není třeba se potom příliš předklánět, pokud si chceme ze stolku něco podat. 

 

 

Některého stolky jsou vybaveny i malým úložným prostorem, což se může hodit. Barvu a design ladíme podle zbylého vybavení obývacího pokoje. Ze široké nabídky není problém vybrat si ten správný konferenční stůl pro náš interiér, ať už sháníme nějakou ekonomickou variantu nebo si chceme dopřát luxusnější kousek.

 

Datum30.09.2019 10:27:28
Kontakty
HELCEL Nábytek s. r. o.
Topolová 770
735 42 Horní Těrlicko
Na vaše dotazy odpovídáme a objednávky vyřizujeme v době: Pondělí - Pátek 7:00 - 17:00 h.
KAMENNÉ PRODEJNY
HELCEL Nábytek nabízí snadný a bezpečný nákup
  • Nabídka 90ti tisíc originálních produktů za TOP ceny
  • Okamžitá expedice nábytku z našeho distribučního centra
  • Tradice od roku 1991 (1,3 milionů spokojených zákazníků v CZ a SK)
  • Zázemí kamenných prodejen
  • Zajistíme dovoz, výnos i montáž nábytku
Odkaz na produkt konkurence:
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace
Můj účet